روغن هیدرولیک

روغن هیدرولیک پرکاربرد در بسیاری از صنایع و خودرو ها در انواع مختلف متناسب با نیاز های شما ، برای خرید روغن هیدرولیک با قیمت روز و مناسب با ما همراه باشید .

روغن هیدرولیک

در حال نمایش 9 نتیجه

روغن هیدرولیک چیست ؟وظیفه اصلی روغن هیدرولیک انتقال نیرو می باشد ، از دیگر وظایف آن می توان به اثر خنک کاری آن در دستگاه های تحت فشار اشاره کرد . از دستگاه های صنعتی که از روغن هیدرولیک استفاده می کنند می توان به توربین ها ، جک های هیدرولیک و کمپرسور ها اشاره کرد .

ویژگی های روغن هیدرولیک

این روغن ها باید از اکسید شدن قطعات دستگاه به بهترین شکل حفاظت کنند ، همچنین باید از سایش و بالا رفتن دمای دسگاه جلوگیری کنند . روغن هیدرولیک یا چرخشی دارای خواص فیلتراسیون و جداسازی آب و هوا در دستگاه هستند .از مزایای بی شمار روغن های هیدرولیک می توان به برخی از موارد زیر اشاره کرد :
  1. گرانروی بالا
  2. انتقال دمای مناسب
  3. پایدار در برابر حرارت بالا و زیاد
  4. جلوگیری از خوردگی و سایش
  5. حفاظت از اکسیداسیون
  6. از بین بردن کف
  7. روانکاری بالا و تراکم پذیری کم

برند ها و شرکت های برتر در زمینه تولید روغن هیدرولیک

خوشبختانه در کشور عزیزمان ایران به دلیل دارا بودن ذخایرنفتی و مواد عالی شرکت های بزرگ و مطرحی در این زمینه به فعالیت مشغول می باشند .هریک از این شرکت ها دارای محصولات خاص با کارایی های مناسب و بالا می باشند ، برخی از شرکت ها و محصولات معروفشان در زمینه روغن های هیدرولیک به شرح زیر است . فریزهند با دارا بودن روغن های هیدرولیک معتبر از شرکت های بالا آماده است تا محصولات مورد نظر شما را متناسب با نیازتان در سریع ترین زمان ممکن در هر کجا از ایران که باشید ، با تضمین کیفیت کالا به دست شما برساند .