روغن موتور دیزلی

روغن موتور دیزلی از انواع روغن های موتوری است که برای ایجاد لغزندگی در بین قطعات موتور دیزلی مورد استفاده قرار می گیرد . برای انتخاب مناسب و با کیفیت روغن موتور خود متناسب با نیازتان با ما همراه باشید .

 

نمایش 1–12 از 18 نتیجه

روغن موتور دیزلی از روغن پایه مرغوب به دست می آید . روغن موتور های دیزلی با توجه به مواد افزودنی خاصشان آن ها را تبدیل به روغن موتور خاص هر موتور دیزلی کرده است .در فریزهند کارشناسان ما در تلاش هستند تا مناسب ترین روغن موتور دیزلی متناسب با نیاز موتورتان در اختیار شما قرار دهند .

دلایل استفاده از روغن موتور مناسب چیست ؟

با توجه به ساعات کارکرد و گرانی قطعات موتورهای دیزلی لازم است که از روغن موتوری با کیفیت و مناسب برای نوع خاص موتور دیزلی بهره برد . در این راستا شرکت های زیادی در ایران مشغول به فعالیت هستند ، کارشناسان فروش ما در فریزهند آماده هستند تا بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند .

پرفروش ترین روغن های دیزلی

روغن های دیزلی توسط شرکت های نفتی مختلفی در ایران تولید می شود . پرطرفدارترین و معروف ترین روغن موتور دیزلی هریک از شرکت ها به شرح زیر است .
  1. شرکت نفت بهران : بهران بندر ویژه 50 ، بهران سوپر توربو ران 20w50 ، بهران اکسترا توربو دیزل 15w40
  2. شرکت نفت پارس : پارس اروند دیزل 40 ، پارس پایدار 20w50 ، پارس اروند دیزل 50
  3. شرکت نفت سپاهان : اسپیدی سوپر شارژ 50 ، روغن اسپیدی توربو تک 15w40 ، اسپیدی سوپر شارژ 20w50
  4. شرکت نفت ایرانول : روغن ایرانول D-17000 پلاس 15w40 ، روغن ایرانول D-17000 پلاس 20w50

حروف انگلیسی به کاررفته در درجه کیفی روغن به چه معنا هستند ؟

حروف ابتدایی هر روغن دیزلی با C شروع و حرف دوم آن نشان از درجه کیفی دارد . برای مثال اگر در کنار روغن CA درج شده باشد این محصول دارای نازل ترین کیفیت است . به طور کل هرچه از ابتدای حروف انگلیسی به جلوتر برویم شاهد افزایش کیفیت هستیم . جدول پایین به ما درجه کیفی هر محصول متناسب با بازه ساخته شدن آن ماشین را نشان می دهد .روغن موتور دیزلیاگر اطلاعات بالا در رفع سوالات و ابهامات شما در انتخاب روغن موتور دیزلی مورد نظرتان یاری نکرد ، می توانید با ارتباط با کارشناسان فروش فریزهند به بهترین انتخاب خود با مناسب ترین کیفیت و قیمت برسید .